Data de inscriere : 19/12/2007

regulament Empty
MesajSubiect: regulament   regulament Icon_minitimeMier Dec 19, 2007 9:30 pm

1.Nu este permis limbajul vulgar, incalcarea regulamentului sau jignirea oricarui user sau moderator.
2.Este interzisa folosirea oricarui bug de ex: gol direct din corner,sau direct pe bara transversala, in caz de aceste procedee veti piede meciul cu 3-0 si veti primii un advertisment.
3.Pentru neprezentare la meciuri sau nejucarea meciurilor administratorii au dreptul la suspendrea jucatorului.
4.Programarea meciurilor se va face de catre ambii jucatori si inaintea oricarui meci. De asemenea, si pentru rezultate va trebui confirmarea.
5.Rezultatul meciului va fi cel din min 90. Nu se vor juca prelungiri in caz de egalitate
6.Aveti voie sa alegeti orice echipa si aceasta poate sa difere de la un meci la altul aceasta numai in cupele pe id.
7.In cazul neprezentarii la meci veti pierde cu 3-0 si veti primi un avertisment. La 3 avertismente sau 2 avertismente consecutive jucatorul va fi inlocuit.
8.Setarile jocului vor fi urmatoarele:Durata reprizei : 6 minute Difficult: World Class Goalkeeper Dificult: World Class Game Speed: Normal Injuries: ON Offside: ON Bookings: ON Level Details: Free Choice Resolution: Free Choice
9.In caz de intrerupere a meciului se vor juca min. ramase de ex: daca se intrerupe in min 60 se vor mai juca restul de min adica 30.
10.Un meci se poate rejuca doar in momentul in care ambii jucatori doresc acest lucru!